Części do telefonów komórkowych

Telefon: 537 535 555

Zamówienia złożone do godziny 13 realizowane są tego samego dnia i dostarczane na drugi dzień.

Koszyk:
0,00

Podsłuch GSM na kartę SIM - Zasięg Cały Świat

  • -58,00 zł
  • 122,00 zł
szt.
Wysyłamy w ciągu 24h
W magazynie: Dostępny

Oryginalny Profesjonalny Podsłuch GSM RS900 najnowsza wersja o znacznie wyższych parametrach dźwięku, aniżeli w standardowych podsłuchach tego typu a to dzięki zastosowaniu znacznie wydajniejszego kodeka dźwięku! Jak podsłuchiwać skutecznie np nianię pilnującą twojego dziecka czy też monitorować własne mieszkanie podczas nie obecności.

Uwaga!!! Urządzenie ma możliwość aktywacji głosem po wykryciu dźwięku o natężeniu 45dB urządzenie samo zadzwoni do ciebie.


Jak wygląda podsłuch?
Prezentowane urządzenie jest najmniejszy na rynku, a poza swoim naprawdę niewielkim rozmiarem, zaledwie 4 na 2.8 cm ma praktycznie nieograniczony zasięg, dzięki zastosowaniu technologi gsm w urządzeniu, przeszkody takie jak ściany mieszkań czy odległość nie wpływają w żaden sposób negatywnie na jakość odbieranego dźwięku. Możesz znajdować się setki kilometrów od miejsca w którym został ukryty podsłuch i sprawdzić co słychać w biurze, mieszkaniu, garażu lub pracy wystarczy zadzwonić  na urządzenie jak na normalny telefon. Wystarczy, że zostawisz ten mini podsłuch w dowolnym miejscu i będziesz słyszeć wszystko w promieniu kilku metrów od urządzenia, można go stosować zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach.

Podsłuch przez ścianę
Jako iż urządzenie działa w oparciu o system GSM zarówno przeszkody typu ściany czy też duże odległości nie stanowią żadnego problemu. Tego typu profesjonalny sprzęt podsłuchowy o wysokich parametrach oraz czułej antenie, gwarantuje stabilny zasięg oraz wysoką jakość dźwięku, który można nagrywać za pomocą telefonu.

Podsłuch cena
Często osoby zainteresowane tematyką szpiegowania, pytają min. na forum ile kosztuje podsłuch, który ma duży zasięg i oferuje dobrą jakość dźwięku. Jedynie u nas kupisz tego typu profesjonalne urządzenie, które spełni twoje oczekiwania w cenie promocyjnej 122 zł

Warto dodać że, niektóre sieci komórkowe jak choćby Orange, Plus bądź T-mobile oferują dodatkowo usługę, która polega na sprawdzeniu, w jakim dokładnie miejscu znajduje się nasze urządzenie a więc tym samym możesz wykorzystać urządzenie jako lokalizator. Wystarczy sprawdzić czy twój operator gsm oferuje taką usługę następnie wysłać sms-a do operatora, by tę funkcję uaktywnić. Powiadomienia będziesz otrzymywał w formie sms-ów. Czyli możesz urządzenie zostawić w samochodzie (ułatwi lokalizację w przypadku kradzieży) w mieszkaniu w pracy.

UWAGA!!! Kolejną ciekawą ofertą sieci gsm jest obniżenie kosztów połączenia, dzięki wykupieniu darmowego numeru możesz zniwelować koszty wydzwaniania się (podsłuchiwania) na urządzenie praktycznie do zera. Do urządzenia wkładamy kartę sim z numerem (karta musi być aktywna), następnie jeżeli mamy możliwość zdefiniowania darmowego numeru u operatora u którego posiadamy numer, ustalamy numer znajdujący się w urządzeniu dzięki czemu połączenia wykonywane na urządzenie (podsłuchiwanie) nie będzie nas nic kosztować.

Czym się różni ten podsłuch od innych podobnych modeli na rynku?
Przede wszystkim niezawodnością oraz znacznie lepszą elektroniką użytą do budowy urządzenia, dodatkowo nasz model charakteryzuje się lepszym zasięgiem w pomieszczeniach oraz znacznie czulszym mikrofonem co gwarantuje dobrą jakość przekazywanego dźwięku. Idealnie sprawdza się jako Podsłuch w Domu jak i Samochodzie

Tylko Podsłuchy RS900 posiadają wyższej klasy procesor dźwięku jak i kodeki dźwięku dzięki czemu dźwięk przetwarzany z mikrofonu jest naprawdę wysokiej jakości. Gadżety takie jak prezentowany tutaj, często wykorzystywane są jako profesjonalne urządzenia w detektywistyce bądź dziennikarstwie.

Jak działa Podsłuch GSM?

- Włóż dowolną kartę SIM ( ważne żeby była bez kodu pinu oraz miała wyłączoną pocztę głosową )
   do urządzenia, może nie mieć środków na koncie ale musi mieć możliwość odbierania połączeń przychodzących.
- Zadzwoń na numer karty która znajduje się w urządzeniu z drugiego telefonu.
- Dzwoniąc pod numer z karty prowadzisz nasłuch w miejscu w którym znajduje się urządzenie
- Na urządzenie dzwonisz jak na zwykły telefon.
- Możliwość lokalizacji urządzenia (Zależne od Operatora sieci)
- Długi czas pracy – po pełnym naładowaniu czas czuwania (gotowości) wynosi do 10-14 dni
- Nie trzeba rozwijać kłopotliwych Kabli oraz Anten
- Nieograniczony zasięg i bardzo prosta obsługa


Po Zastosowaniu Zewnętrznej baterii, którą znajdziesz w naszej ofercie urządzenie może pracować do kilkunastu godzin, a czas czuwania wydłuży się do kilku tygodni. Sprawdź dodatkową zewnętrzna baterie (kliknij w napis)

1. Zewnętrzna Bateria
5000 mAh
2.
Zewnętrzna Bateria 6600 mAh
3. Zewnętrzna Bateria Słoneczna 3500mAh

Pudełko - Zestaw Zawiera:
1x Podsłuch
1x Kabel USB

Czułość: -+10K
Temp. Pracy: -40~50'C
Zasięg mikrofonu : 5~7 m
Czas czuwania: 10 -14 Dni
Wymiary : 4 cm x 2.8 cm x 1.2 cm
Częstotliwość Pracy: 850 MHz ; 900 MHz ; 1800 MHz
Czas Ciągłej pracy: 1-4 Godziny (w zależności od warunków pracy min. od siły sygnału gsm)

Zamów teraz i przekonaj się że Podsłuchiwanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Gadżety Szpiegowskie

Zestaw Słuchawkowy

Zewnętrzna

Data: Kamil

Urządzenie warte jest swoich pieniędzy, sprawdza się idealnie a do tego jest naprawdę małe i łatwe do schowania

Data: Bartek

Działa rewelacyjnie, jednak gdy ludzie nie wiedzą że są podsłuchiwani mówią ciekawe rzeczy na temat nieobecnych osób zdecydowanie polecam jak ktoś chce się dowiedzieć ciekawych rzeczy:)

Data: Jogii

Dla mnie genialne urządzenie, podłożyłem u byłej żony w domu i w święta przy stole wszystko wiem co na mój temat "rodzinka" mówiła, można się całkiem ciekawych rzeczy dowiedzieć tak więc polecam urządzenie

Data: Jacek

Bardzo fajne urządzonko, prawda się w 100% w telefonie włączyłem sobie opcje nagrywania i dowód nie do podważenia

Data: Andrzej

Idealnie nadaje się do pilnowania dziecka, wsadziłam ten podsłuch w maskotkę mojego dziecka z którą się nie rozstaje i teraz gdy zostawiamy małego u niani w każdej chwili mogę zadzwonić i posłuchać sobie czy wszystko jest w porządku czy nie płacze itp.

Data:

Ja zakupiłam dwa takie urządzenia i rozmieściłam jedno w jednym pokoju a drugie w drugim i w zależności gdzie znajduje się mąż pod moją nie obecność w domu, mogę sprawdzić czy nie przychodzą do niego "koleżanki" bardzo dobre rozwiązanie

Data:

jest to jeden z lepszych podsłuchów z jakich kiedykolwiek korzystałem, przede wszystkim można w nim sprawdzać stan baterii czego mi brakowało w innych a do tego przy silnym sygnale gsm dźwięk jest naprawdę dobrej jakości

Data: Tomek 27

Bardzo fajne urządzenie, zwłaszcza gdy chcemy udowodnić np niewierność naszego współmałżonka

Najczęściej kupowane z tym produktem