Części do telefonów komórkowych

Telefon: 537 535 555

Zamówienia złożone do godziny 13 realizowane są tego samego dnia i dostarczane na drugi dzień.

Koszyk:
0,00

Mini Kamera Bezprzewodowa 1.2 GHz

  • -71,00 zł
  • 149,00 zł
szt.
Wysyłamy w ciągu 24h
W magazynie: Dostępny

Bezprzewodowa Mini Kamera z funkcją nagrywania w trybie nocnym wraz z zestawem dodatkowo możliwość podsłuchiwania dzięki wbudowanemu w kamerę mikrofonowi. - Odbiornikiem oraz Nadajnikiem pracującym na częstotliwości 1,2 Ghz. Umożliwia dyskretne podglądanie - obserwowanie. Zestaw można podłączyć bezpośrednio do telewizora bądź monitora wyposażonego w złącze typu jack jest także możliwość podłączenia do komputera.

Oferowane urządzenie przeznaczone jest jedynie do zgodnych z prawem zastosowań jak np monitorowanie własnego mieszkania, podwórka, biura bądź nagrywanie innych osób ale wyłącznie za ich zgodą. Art. 267. § 3  zabrania wykorzystywania tego typu urządzeń bez wcześniejszego poinformowania osób, których będziemy monitorować.

Zestaw z Bezprzewodową Mini Kamerą idealnie sprawdza się zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i amatorskich. Bardzo Łatwa instalacja, wystarczy podłączyć zasilanie i podpiąć kamerę np. do telewizora żeby mieć podgląd na żywo z kamery.

Mini kamera może być podłączona do baterii bądź dołączonego do zestawu zasilacza dzięki czemu może pracować 24/h

Jak skutecznie prowadzić obserwacje? (jak podglądać skutecznie)
Umożliwia bezprzewodowy podgląd miejsca w którym zostanie zainstalowana mała kamera Wifi. Mini Kamera ma wymiary: 20mm X 18mm X 18mm (2cm x 1.8cm) i wyposażona jest w antenę dzięki czemu nie ma problemów z jej umieszczeniem nawet w mało dostępnych miejscach. Kamera może być zasilana z baterii bądź z zasilacza dzięki czemu jej czas pracy będzie nieograniczony.

Co jest takiego wyjątkowego w tym zestawie?
Po pierwsze jego rozmiary, moduł mini kamery to mała kostka wielkości 2cm, którą bez problemu można zakamuflować,  po drugie odbiornik obrazu można podłączyć pod komputer i bezpośrednio  nagrywać obraz z kamery. Odbiornik posiada dodatkowo możliwość obsługi do 4 kamer dzięki możliwości zmiany kanału (częstotliwości)

Jak oglądać oraz zapisywać obraz z kamery na komputerze?
Jeżeli chcesz widzieć obraz z kamery na komputerze bądź zapisać go bezpośrednio na dysk komputera, musisz dodatkowo podłączyć tak zwany Graber Video, który po podłączeniu do komputera za pomocą USB będzie przekazywał obraz z odbiornika video (mini kamery) za pomocą przewodu RCA / JACK 3,5mm do komputera gdzie w łatwy sposób będzie można zapisać nagrany film.

Bez zbędnej instalacji oraz prowadzenia kabli!! Wystarczy umieścić mini kamerę w dowolnym miejscu a odbiornik podłączyć np pod telewizor żeby móc prowadzić obserwacje. Minimum podłączania! Tego typu kamery szpiegowskie bardzo dobrze sprawdzają się przy inwigilacji mieszkań, biur itp.

Parametry - Bezprzewodowa Mini Kamera

- Wyjście Video
- Automatyczny balans bieli
- min Oświetlenie: 2 LUX
- Ilość linii w poziomie 380
- Kąt widzenia ok. 90 stopni
- Częstotliwość pracy 900MHz - 1200MHz
- Rozmiar przetwornika - 1/4"
- Zasilanie Mini Kamery 9V
- System PAL - 628x582, NTSC - 510x492
- Zasięg - w terenie otwartym do około 300 metrów w zależności od warunków otoczenia
- Moc RF 200mW (możliwość zakupu transmitera 500mW do zwiększenia zasięgu nadawania)

Parametry Odbiornika:
Wyjście Video RCA Jack
Rozmiar 60 x 115 x 20 mm
Zasilanie 12V DC
Pobór prądu 1.2W
Waga 130 gram

Zestaw zawiera:
- Odbiornik
- Antenę do odbiornika
- Kabel chinche do TV
- Przejściówkę z baterii 9 V
- Zasilacz 9V do kamery oraz drugi 12V do odbiornika
- 1x Kamerę (z wbudowanym nadajnikiem 1.2Ghz - wymiary 2 x 2 cm )

Gadżety Szpiegowskie

Data:

Bardzo fajny gadżet taka kamerka, jest wręcz idealna do podglądania w moim przypadku pracującej opiekunki mojego dziecka, ja zostawiłam kamerkę w domu i podłączyłam u sąsiadki pod telewizor i na żywo widziałam co robi opiekunka

Podobne w tej kategorii
Najczęściej kupowane z tym produktem